Українська Академія Пародонтології

ГО “Українська Академія Пародонтології” – це, без сумніву, одна з найсильніших та найактивніших професійних стоматологічних спільнот не лише в Україні, але і у Східній Європі. Ми можемо з гордістю сказати, що завдяки діяльності УАП пародонтологія в Україні стала актуальною, трендовою та престижною дисципліною, а пародонтологічний прийом з’явився у величезній кількості стоматологічних клінік. Ми і далі наполегливо йдемо до нашої мрії – підняти українську пародонтологію до найвищих світових стандартів, і, головне, зробити всіх українців пародонтально здоровими. Здорова нація – здорові тканини пародонту.

керівний склад

Оксана Шекера

Президент Академії, Голова Правління

Кандидат медичних наук, доцент, медичний директор та лікар-пародонтолог міждисциплінарної клініки «Intelligence Medical Clinic», засновник Intelligence Medical Academy, Президент та Голова Правління ГО "Українська академія пародонтології"

Оксана Потупа

Президент-елект, Член Правління

PhD, MSc, Хірург-стоматолог, Експерт клінічної пародонтології,
Університет Комплютенсе,
Член Іспанської Асоціації Пародонтології та Остеоінтеграції (SEPA)

Христина Рижук

Президент-елект, Член Правління

Лікар-стоматолог хірург, Координатор молодіжної програми UAP-young

Мирослав Солонько

Почесний Президент, Член Правління

Лікар-стоматолог, пародонтолог.
Магістр медицини.
Стажування за програмою ITI Scholarship, Університет Гонконгу (Гонконг, Китай). Експерт з клінічної пародонтології, 3-річна програма післядипломної підготовки пародонтологів, акредитована Європейською Федерацією Пародонтологів, Університет Комплютенс (Мадрид, Іспанія).

Мирон Угрин

Член Правління

Почесний президент Асоціації імплантологів України, паст­ президент Асоціації приватно­ практикуючих лікарів­-стоматологів України, Президент Асоціації стоматологів України, Член ЄАО, АО, ІСОІ, почесний член Асоціації імплантологів Польщі, засновник Благодійного фонду Мирона Угрина допомоги дітям з природженою відсутністю зубів, онкологічним пацієнтам та пацієнтам похилого віку.

Організатор міжнародних Східноєвропейських конференції з проблем стоматологічної імплантації. Засновник та видавець першого українського стоматологічного журналу “Новини стоматології”, спеціалізованих журналів "Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія", "Світ ортодонтії", "Профілактична та дитяча стоматологія", член редакційної ради журналів “Вісник стоматології”, «Проблеми остеології», «Стоматологический журнал» (Білорусь), “Implantoprotetyka”, “Dental Forum”(Польща).

Головний редактор міжнародного журналу “Пародонтологія та відновна стоматологія” в Україні.

Юрій Обухівський

Член Правління 2016-2021

Лікар стоматолог-хірург, співзасновник Української Академії Пародонтології (UAP),
член правління (UAP), Fellow of the International Team for Implantology (ITI), засновник і головний лікар OBUKHIVSKYI Dental Clinic.
В 1990 році закінчив медичне училище за спеціальністю зубний технік.
В 1999 році закінчив стоматологічний факультет Львівіського державного медичного
університету ім. Данила Галицького.
З 1999 по цей час працює в приватниій практиці.
З 2012 р. проводить теоретично-практичні курси в “ Школі практичної стоматології
України” і з 2016 р. в Українській Академії Пародонтології на теми: “Хірургічна
пародонтологія”, “Муко-гінгівальна хірургія в імплантології”, “Закриття рецесій на
зубах та імплантатах” в Україні і у зарубіжжі.
Постійно підвищує свій рівень за кордоном у спеціалістів світового значення .
Дотримується філософії прогнозованої стоматології, яка базується на доказовій
медицині.

Адріана Бариляк

Член Правління

К.м.н., асистент кафедри терапевтичної стоматології ЛНМУ ім.Д.Галицького
Зав.відділенням лазерної стоматології ЦСІП ММ
Президент Асоціації лазерної стоматології України

осередки

підрозділи

UAP-Hygienist

У більшості країн, зубний-гігієніст є членом команди фахівців, які працюють в профілактиці і лікуванні захворювань тканин пародонтe. До сьогоднішнього дня не вирішена проблема із офіційним визнанням даної професії та внесення її до реєстру спеціальностей. У нашій країні робилися спроби легалізації даної професії, проте безрезультатно.

Христина Рижук

Член Правління, Координатор напрямку

UAP-Young

Робота з молодими пародонтологами та максимальне сприяння розвитку – це один з пріоритетних напрямків нашої діяльності. 

Саме тому ми створили молодіжну секцію Академії – “UAP – young”. І вже на 2017-й рік ми підготували насичену програму практичних майстер-класів та лекцій, в якій зможуть брати участь студенти та інтерни. Всі лектори в рамках молодіжної програми працюватимуть безкоштовно, і тому ці заходи будуть максимально доступними.

Оксана Потупа

Координатор напрямку

UAP-research

Не секрет, що публікуючи свої наукові роботи лише в українських журналах, українські автори залишаються, на жаль, поза увагою світової стоматологічної спільноти, адже вся сучасна наука публікується англійською мовою в журналах з високим імпакт-фактором. Метою UAP Research, є виведення української стоматологічної науки на абсолютно новий рівень. Ми хочемо допомогти створювати правильні дизайни досліджень, здійснювати статистичну обробку результатів, писати публікації зрозумілою для всього світу мовою, і публікувати їх в журналах, які буде читати вся світова наукова спільнота. І головне, показати, що наукова діяльність може бути цікавою та захопливою, а сама доказова медицина є основою клінічної практики.

Марія Долгова

Координатор напрямку

UAP-Kids

Підрозділ Української Академії Пародонтології UAP Kids є надзвичайно важливим, оскільки саме в дитинстві формуються звички догляду за ротовою порожниною та інші фактори, які суттєво впливають на подальший стан тканин пародонту в дорослих. Тема дитячої пародонтології є дуже актуальною, але на сьогоднішній день є мало джерел, де можна отримати ці знання та навики. Наша мета навчити гігієністів та стоматологів забезпечувати високий рівень профілактики захворювань пародонту у дітей. Адже саме здорові діти – це є наше здорове майбутнє!

стратегічні партнери

Платинові

Золоті

Срібні

Інформаційні

Навчальні

Переваги членства UAP

Членство в ГО “УАП” – це приналежність до спільноти професіоналів та фанатів своєї справи, які присвятили своє життя здоровим яснам. Ми разом щоденно заповнюємо десятки періо-карт, знищуємо біоплівку, створюємо культ ідеальної гігієни серед наших пацієнтів, відновлюємо втрачені тканини пародонту, встановлюємо імплантати та мужньо боремось із периімплантитом. А головне – ми всі обожнюємо наших пацієтів, щоденно покращуючих їх якість життя. І саме це є головною філософією усіх членів Академії.

 

І, звичайно, членство в УАП – це також і практичні та корисні переваги:

-доступ до пародонтальної карти із створенням бази даних пацієнтів

-доступ до закритої бібліотеки відео-лекцій

-підписка на журнал “Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія”

-участь в мітапах Академії, які регулярно проходять онлайн та фізично по всій Україні

-знижки на всі онлайн та офлайн події, які організовує Академія