UAP керується амбітною метою — підняти рівень пародонтології в Україні до найвищіх світових стандартів, щоб лікування у кожній українській клініці відповідало сучасним доказовим протоколам!

Мирослав Солонько

Президент Академії

Академія: величне значення!

Громадська організація “Українська Академія Пародонтології” — це ініціатива, яка покликана об’єднати не лише лікарів-пародонтологів, але й гігієністів, імплантологів та усіх інших спеціалістів, які в тій чи іншій мірі мають справу з тканинами пародонту та їх захворюваннями.

Це ініціатива, яка спрямована на роботу не лише з лікарями, але й з населенням - для донесення до них інформації про важливість профілактики та лікування захворювань пародонту, в тому числі для загального стану організму.

Ми ставимо перед собою амбітну мету – підняти рівень пародонтології в Україні до найвищих світових стандартів шляхом впровадження сучасних технологій профілактики, діагностики та лікування в кожну стоматологічну практику. І для реалізації задуманого нам потрібна Ваша допомога та співпраця, адже Академія – це перш за все громадська ініціатива.

Запрошуємо всіх долучатись до нашої великої команди однодумців! Разом ми зможемо більше!

Керівний cклад академії

Осередки

Оберіть місто

ЛьвівТернопiльКиївськаобластьІвано-ФранківськДнiпроОдесаВолиньЧернiвцiВiнницяХаркiвУжгород

UAP-Hygienist

Олена Дихал,

координатор проекту UAP-Hygienist

Ещё одно направление в деятельности Украинской Академии Пародонтологии программа «UAP-HYGIENIST». В большинстве стран, зубной-гигиенист является членом команды специалистов работающих в профилактике и лечении заболеваний тканей пародонта. До сегодняшнего дня не решена проблема официального признания данной профессии и внесения её в реестр специальностей. В нашей стране предпринимались попытки легализации данной профессии, однако безрезультатно.Ещё одно направление в деятельности Украинской Академии Пародонтологии программа «UAP-HYGIENIST». В большинстве стран, зубной-гигиенист является членом команды специалистов работающих в профилактике и лечении заболеваний тканей пародонта. До сегодняшнего дня не решена проблема официального признания данной профессии и внесения её в реестр специальностей. В нашей стране предпринимались попытки легализации данной профессии, однако безрезультатно.

UAP-Young

Христина Рижук,

координатор проекту UAP-Young

Робота з молодими пародонтологами та максимальне сприяння розвитку - це один з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Саме тому ми створили молодіжну секцію Академії - “UAP - young”. І вже на 2017-й рік ми підготували насичену програму практичних майстер-класів та лекцій, в якій зможуть брати участь студенти та інтерни. Всі лектори в рамках молодіжної програми працюватимуть безкоштовно, і тому ці заходи будуть максимально доступними.

UAP-research

Оксана Потупа,

Координатор напрямку

  Новим підрозділом Української Академії Пародонтології став UAP Research. Не секрет, що публікуючи свої наукові роботи лише в українських журналах, українські автори залишаються, на жаль, поза увагою світової стоматологічної спільноти, адже вся сучасна наука публікується англійською мовою в журналах з високим імпакт-фактором. Метою UAP Research, є виведення української стоматологічної науки на абсолютно новий рівень. Ми хочемо допомогти створювати правильні дизайни досліджень, здійснювати статистичну обробку результатів, писати публікації зрозумілою для всього світу мовою, і публікувати їх в журналах, які буде читати вся світова наукова спільнота. І головне, показати, що наукова діяльність може бути цікавою та захопливою, а сама доказова медицина є основою клінічної практики.

  UAP - kids

  Марія Долгова,

  Координатор напрямку

   Стратегічні партнери

   Генеральні:
   TePe
   Inspe
   Straumann
   Hu-Friedy
   Золоті:
   MM Plus
   Geistlich Biomaterials
   Serag-Wiessner
   Stoma
   Oral - B
   Срібні:
   Swiss+Trade
   "BioGenTech LLC"
   "BioGenTech LLC"
   "BioGenTech LLC"
   Hyadent BG
   Навчальні:
   Perio School
   Dental Educational Clinic
   Perio Center
   Univet Study
   Intelligence Medical Academy
   Інформаційні:
   GalDent
   Клініка доктора Гаука
   White&White dental studio
   Skyclinic
   Авторська стоматологія Мар'яни Мельничук
   Клініка стоматології Когут і Когут
   Стоматологічний центр Сергія Чертова
   Національна Спілка Стоматологів України
   ТзОВ "Демідов і Потеряйко"
   H-clinic
   Медичний центр "Константа"

   Переваги членства в UAP

   Кожен член ГО “Українська Академія Пародонтології” отримує річну підписку на журнал видавництва ГалДент “Імплантологія. Пародонтологія. Остеологія”, який виходить друком 4 рази на рік та надсилається Укрпоштою на поштову адресу кожному члену.

   Надається доступ в особистий кабінет на web-сторінці Академії www.uaperio.org та в закриту групу в Фейсбуку UAP-members — де учасники можуть обмінюватися думками на професійні теми, обговорювати клінічні випадки, а учасники закордонних конференцій та конгресів діляться основними тезами і висновками і Ви маєте змогу дізнаватися про всі світові тенденції в цій групі.

   Для усіх членів Академії завжди діє спеціальна ціна на участь у заходах, які проводить Академія. Також Ви матимете змогу безкоштовно приймати участь в UAP Meet Up`s, які проводяться осередками Академії. Для студентів та інтернів діє спеціальна програма UAP-young де можуть приймати участь лише члени Академії.

   Члени Української Академії Пародонтології під час практичних майстер класів мають можливість працювати з найкращим матеріальним та інструментальним забезпеченням від наших Партнерів та отримують спеціальні знижки від Партнерів Академії.