Перша річниця Української Академії Пародонтології
19.11.2017

На цих вихідних ми провели надзвичайно цікавий, емоційний та душевний Міждисциплінарний Конгрес. І вже скоро ми опублікуємо всі фото- та відеозвіти, щоб Ви мали змогу ще раз пережити та згадати ці чудові моменти.

Але перед тим хочемо також поділитись відео-звітом, чи можна навіть сказати спогадом з першого року діяльності нашої Академії. Адже саме під час Міждисциплінарного конгресу ми святкували першу річницю.

У нас був дуже насичений та активний перший рік - мабуть, ще більше насичений, ніж ми самі цього чекали. Ми голосно заявили про себе, і ми отримали Вашу довіру та підтримку.

Все те, що ще зовсім недавно здавалось мрією, сьогодні вже починає втілюватись в реальність. Пародонтологія в Україні стала "модною" та "трендовою". Все більше клінік починають впроваджувати в свою практику повноцінний пародонтологічний прийом, і все більше пацієнтів починають отримувати якісне періо-лікування. Про Українську Академію Пародонтології дізнались провідні світові спеціалісти та організації. На нашу діяльність звернула увагу Міжнародна Академія Пародонтології та Європейська Федерація Пародонтологів (EFP). Академія поступово стає потужним репрезентативним органом української пародонтологічної спільноти, з розвитком усіх аспектів галузі - навчання, освіти, науки, роботи з молоддю та з населенням.

Зроблено дуже багато, але, без сумніву, основна робота лише попереду - впровадження пародонтології в Україні як офіційно визнаної спеціальності, розробка національної програми профілактики захворювань пародонту, розробка сучасних рекомендованих протоколів періо-лікування, що базуються на доказовій медицині, впровадження нової класифікації захворювань пародонту, створення осередків в усіх областях України, та ще багато-багато іншого.

І лише з Вашою допомогою ми зможемо це все реалізувати. 

Дякуємо за те, що Ви з нами!

https://www.youtube.com/watch?v=gZ0huI3xJJA