02–03.11.2017, Столичне шосе, 103 , 06:00

Міждисциплінарний конгрес "Періо. Орто. Протетика"

3-4 листопада в Києві ми здійснили свою давню мрію - зібрати в одній аудиторії ортодонтів, пародонтологів та ортопедів, тобто ту міждисциплінарну команду, яка працює над реабілітацією складних клінічних випадків.

Тема міждисциплінарного лікування сьогодні є дуже актуальною і піднімається чи не на кожному стоматологічному заході, але у виконанні наших чудових лекторів - Ion Zabalegui PeriodoncistaEva Berroeta Prostodoncista та Iñigo Gómez Bollain - ця тема була викладена якось особливо. Лектори були на одному диханні, розкривали та доповнювали один одного, знали всі найдрібніші деталі по кожному пацієнту, якого демонстрували. І все це з іспанською пристрастю, ентузіазмом та справжнім захопленням від своєї роботи.

Хочеться подякувати всім спеціалістам, які відвідали цей захід, адже не завжди ортодонтам легко слухати про пародонтологію, бактерії та глибину зондування, а пародонтологам - про суглоб, оклюзію та пружини для створення місця. Але саме так формується надійний фундамент справжної міждисциплінарної роботи.

Дякуємо також Асоціації Ортодонтів України на чолі з Мирослава Дрогомирецька та Асоціацією Імплантологів України на чолі з Євгенієм Шелестом за Вашу підтримку! Ми знаємо, що лише співпраця з іншими спеціальностями дає змогу нам, пародонтологам, якісно завершувати лікування періо-пацієнтів.

Дуже тішить також те, що продовженням піднятих на нашому Конгресі питань стане конференція, присвячена питанням орто-періо, яку вже в лютому 2018-го року організовує Мирослава Дрогомирецька.

Окрім конгресу, ми відсвяткували першу річницю діяльності Української Академії Пародонтології. Ми були дуже приємно вражені цінними подарунками від Viktor KalenchukAndrey Polov, та PerioCenter-центр пародонтологии!

Величезне дякую за щоденну підтримку Національній Спілці Стоматологів та особисто Myron Uhryn за відзнаку з нагоди нашої першої річниці.

Дякуємо також всім партнерам, які незмінно нас підтримують та допомагають розвивати пародонтологію в Україні:

генеральним партнерам MM-plusGeistlichPhilips Sonicare, Stoma, Serag Wiessner; золотим партнерам TePe, Up&Do, Univet, Компанія ІнспеStraumannHu-Friedy; срібному партнеру Swiss Trade; навчальним партерам Школа Практичної Пародонтології, DEC, PerioCenter; інформаційному парнеру Гал Дент; а також Орто-Систем, АСЕО, Orto line, Maximuslab, GUM, Національна Спілка Стоматологів України

Також велика подяку за якісну технічну підтримку Літер Плюс, за забезпечення майстер-класів Premier-Dental, 3М, Nobel Biocarel та Алексей Красножон, а Sergey Neupokoev та студії ART.Record - за емоційну та атмосферну фото- та відео зйомку.