26.11.2016, , 07:00

Перший конгрес Української Академії Пародонтології

Конгрес вже закінчився, а емоції до сих пір переповнюють чи не кожного учасника цього фантастичного дійства. Хочеться повернути час назад і повторити це ще раз і ще раз, правда ж? :)

За весь час проведення стоматологічних заходів цей Конгрес став найбільшим конгресом, де виступали лише українські лектори - понад 500 учасників.

50% учасників (а це 250 чол) - це молодь. Студенти, інтерни та молоді лікарі віком до 28 років. І це вселяє надію в українську пародонтологію зокрема, та стоматологію - загалом. Дякуємо! Немає нічого кращого, ніж отримувати щирі подяки та бачити, як горять очі людей, які прагнуть розвиватись. І наше завдання - допомагати їм та їх мотивувати.

Весь Конгрес був сповнений якоюсь нестримною хвилею позитиву та посмішок. Море фото, живого спілкування, практично жодного незадоволеного обличчя (за винятком якихось дрібних моментів, звичайно). Це стосується як учасників, так і лекторів, і партнерів, і організаторів. Ми і надалі продовжуємо отримувати захоплені відгуки, і це запевнює нас в тому, що всі зусилля були не марні, і надалі нам хочеться працювати для розвитку пародонтології ще більше.

Дякуємо за те, що Ви з нами!