Назад

Анестезія та седація

Місцева анестезія – тип знечулення, який використовується для попередження виникнення болю в специфічних ділянках шляхом блокування нервів.

Стоматолог може нанести на ясна спеціальний гель для знечулення місця уколу. Ін’єкційна анестезія може використовуватись при таких процедурах, як пломбування каріозних порожнин, препаруванні зубів під коронки та лікуванні захворювань ясен.

В залежності від виконаних маніпуляцій, після лікування Вам можуть призначити прийом анальгетиків. Анальгетики покликані знизити відчуття болю та розділяються на дві групи: наркотичні та ненаркотичні.

Певні стоматологічні маніпуляції можуть потребувати прийому седативних препаратів. Седативні препарати можуть вводитись трьома методами: у вигляді інгаляції (закис азоту), у таблетованій формі та внутрішньовенно. Для більш складних втручань використовується метод глибокої седації, який полягає у притупленні свідомості, що зменшує як больові відчуття, так і відчуття тривоги. В деяких випадках лікарі можуть прийняти рішення стосовно проведення лікування під загальною анестезією, яке полягає у повному виключенні свідомості.