Корисні документи

Колеги, ми підготували для Вас графічні слайди, які Ви можете використовувати для пацієнтів - з інформацією про пародонтит, його причини, ступені та лікування.

За цим посиланням є версії keynote, PDF та PowerPoint - можете зробити для себе свою версію, з своїми фото та логотипами. Єдине прохання - залишити логотип UAP :)

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B9_2DGqIvoGsdEhTbHJjdmlTdG8
Дуже хороше, наочне відео по техніках інструментальної обробки коренів, положенню інструментів та ергономіці.

https://www.youtube.com/watch?v=Fwzhz-Y6XMM&t=214s

Колеги, в останньому номері Journal of Clinical Periodontology вийшли консенсусні твердження на основі спільної конференції Європейської Федерації Пародонтологів та Міжнародної Федерації Діабету. Це найновіші та найповніші дані по взаємозв'язку між пародонтитом та цукровим діабетом.

Окрім висновків, подані також дуже чіткі рекомендації для клінічної практики.
Друзі, пропонуємо Вашій увазі останній випуск журналу "Клінічна пародонтологія" Іспанської Асоціації Пародонтологів (англійська версія), повністю присвячений взаємозв'язку між пародонтитом та системним здоров'ям.

Підбірка авторій та публікацій чудова. Всім дуже рекомендуємо!
Рекомендуємо всім до прочитання.
Стаття — глобальний заклик до дії щодо профілактики, діагностики та лікування пародонтиту.
Цей заклик підписаний усіма провідними пародонтологічними асоціаціями світу.
В тексті є також посилання на повну версію статті, де представлені останні дані щодо поширеності пародонтиту, його впливу на загальне здоров'я, а також рекомендації щодо профілактики та лікування (тут ви зможете взяти багато мотиваційних фраз для своїх пацієнтів).
До речі, одним із обов'язкових пунктів є широке впровадження пародонтального скринінг-тесту (тому, хто ще його не використовує, дуже рекомендуємо ввести його у Вашу практику — https://psr.uaperio.org )

http://www.efp.org/newsupdate/leading-researchers-call-for-global-acti/