Календар подій на 2018 рік
09.01.2018

Друзі, ми знаємо, що Ви неймовірно провели Різдвяні та Новорічні свята, і тепер з новими силами готові почати 2018-й рік. І на цей рік ми підготували для Вас насичену програму діяльності Української Академії Пародонтології, яка включатиме величезну кількість навчальних заходів та соціальних проектів. 

Одна з найважливіших для нас подій - 2-денний курс легенди світової пародонтології, професора Ніклауса Ланга, який відбудеться у Львові 26-27 березня. В квітні стартує перший курс на тему методології наукових досліджень в стоматології, під керівництвом Оксани Потупи та за участі Юрія Горішника та Софії Готь. В травні ми вдруге організовуємо масштабний День Здорових Ясен, в червні їдемо в Амстердам на Європеріо. А осінню Вас чекають пародонтологічний конгрес у Львові та конгрес гігієністів - в Києві, обидва - із залученням іноземних лекторів. Окрім того, ми готуємо другу “серію” висококласних гігієністів для Dental Care Office, вже традиційно організовуємо лекції та практичні демонстрації в рамках Лекторію для Практичного Лікаря ім. професора Данилевського, забезпечуємо обладнанням та організовуємо пародонтологічний прийом в мобільному стоматологічному кабінеті для зони АТО, створений за ініціативою Мирона Угрина. І, звичайно, активно підтримуємо реформування стоматологічної галузі в складі Національної Спілки Стоматологів.  

І це ще далеко не повний перелік, адже цього року ми розпочинаємо активну діяльність осередків Академії, і кожен з осередків запропонує програму розвитку пародонтології в свому регіоні.

Ще одна хороша новина - про всі події відтепер Ви зможете дізнаватись на нашому офіційному веб-сайті, на який багато хто з Вас вже дуже давно чекав. Наразі це бета-версія, яка знаходиться на етапі тестування, але основні функції - інформація про події та електронна реєстрація, реєстрація в члени Академії та створення особистого кабінету, фотозвіти з подій - вже працюють. Будемо вдячні за Ваші відгуки та коментарі, які дозволять нам покращити роботу веб-сайту. 

Бажаємо всім успішного, натхненного та продуктивного 2018-го року! 

P.S. Ми запрошуємо всіх продовжувати своє членство в Академії на 2018-й рік (або ж ставати новими членами). Для цього потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті, яка дозволить створити особистий кабінет, і на всі подальші події реєструватись вже з особистого кабінету. 

P.P.S. Вартість участі в курсі проф. Ніклауса Ланга включає річне членство в Академії. Тому радимо всім скористатись такою можливістю :)