День Здорових Ясен 2018
26.02.2018

Друзі, пам’ятаєте як рік тому ми разом з Вами провели масштабний, потужний та надихаючий День Здорових Ясен? Було залучено понад 200 клінік, обстежено більше 1000 пацієнтів, розроблено онлайн-інструмент для пародонтального скринінгу-тесту. Цього року ми хочемо, щоб це було ще масштабніше. Ми хочемо ще голосніше заявити, що без пародонтологічного здоров’я неможливе здоров’я організму загалом. 

Цьому відповідає і слоган цьогорічного Дня Здорових Ясен, запропонований Європейською Федерацією Пародонтологів - “Health begins with healthy gums” ("Здоров'я починається зі здорових ясен”). Разом з Вами, ми повинні донести до населення чітке твердження - пародонтальне здоров’я має безпосередній зв’язок із загальним станом організму. Адже, погодьтесь - зовсім небагато людей асоціюють захворювання ясен з такими серйозними проблемами як цукровий діабет, серцево-судинні хвороби чи ризик ускладнень під час вагітності. Тож цієї весни ми ставимо собі за ціль ліквідувати суспільну дезінформацію щодо цієї теми. 

Погодьтесь, що не завжди легко звернути увагу пацієнта на важливість профілактики та лікування захворювань пародонту, але якщо мова йде про можливий негативний вплив на весь організм - реакція буде зовсім іншою. 

Протягом наступних тижнів ми будемо публікувати всю важливу інформацію щодо Дня Здорових Ясен на наших ресурсах. А тим часом, запрошуємо усі клініки підтримати нашу ініціативу, зареєструвавшись за цим посиланням - http://gumhealthyday.uaperio.org/page781626.html

Дата проведення - 12 травня 2018-го року. Крайній термін реєстрації - 3 квітня. 

Пам’ятайте, що взявши участь в Дні Здорових Ясен, Ви зможете голосно заявити про себе як про клініку, пріоритетом якої є пародонтальне здоров’я і загальний добробут наших пацієнтів. А це - наша спільна соціальна відповідальність. 

P.S. До речі, про цьогорічний День Здорових Ясен в Україні ми зможемо розповісти на конгресі Європеріо в Амстердамі вже в червні, в рамках сесії PEDTalks. А це - надзвичайна можливість продемонструвати всій Європі рівень української пародонтології. Тому ми дуже розраховуємо на Вашу підтримку!