Застосування електромеханічних та повітряно-абразивних систем в пародонтології
03.01.2017

Друзі, вже зовсім незабаром - перший курс з молодіжної програми Української Академії Пародонтології. До Вашої уваги - неперевершена Тамара Волінська і надважлива тема - "Застосування електромеханічних та повітряно-абразивних систем в пародонтології".


УМОВИ УЧАСТІ ПРОГРАМІ:

* Наголошуємо, що учасниками програми «UAP-young» можуть бути лише студенти та інтерни-стоматологи, які є дійсними членами Української Академії Пародонтології 

** Для підтвердження статусу студента чи інтерна потрібно надіслати відповідні документи ( скан студентського квитка, чи скан диплому спеціаліста з відповідним роком завершення навчання), сертифікат, що засвідчує членство в Академії на електронну адресу: uaperio@gmail.com

*** Один учасник може обрати максимум три майстер-класи за рік. В разі надмірної кількості зареєстрованих, Українська Академія Пародонтології залишає за собою право використати програму "Random" для відбору учасників ( рандомізація буде здійснюватися за 7 днів до події)

**** Участь в майстер-класах є платною. Кожен майстер-клас буде мати свою ціну, яка не перевищуватиме 300-900 гривень, які йтимуть на організаційні витрати. Лектори працюватимуть без гонорарів.

***** Реєстрація на курс закінчується за 7 днів до курсу.