Офіційне відкриття ГО "Українська Академія Пародонтології"

26 листопада 2016 року в м. Києві відбулась надважлива подія в українській пародонтології – свою діяльність розпочала новостворена громадська організація – “Українська Академія Пародонтології”. І розпочалась ця діяльність з масштабного конгресу, який зібрав понад 500 учасників.
Громадська організація «Українська Академія Пародонтології» – це ініціатива, яка покликана об’єднати не лише лікарів-пародонтологів, але й гігієністів, імплантологів та усіх інших спеціалістів, які в тій чи іншій мірі мають справу з тканинами пародонту та їх захворюваннями.
Це ініціатива, яка спрямована на роботу не лише з лікарями, але й з населенням – для донесення до них інформації про важливість профілактики та лікування захворювань пародонту, в тому числі для загального стану організму.
Амбітна мета Академії – підняти рівень пародонтології в Україні до найвищих світових стандартів, впровадивши сучасні технології профілактики, діагностики та лікування в кожну стоматологічну практику.
Суть Конгресу була відображена у його назві “Пародонтологія кожному”, адже пріоритетом Академії є зробити пародонтологію доступною та зрозумілою для всіх. А головне – показати, що вона потрібна кожному практикуючому стоматологу.
Окрім лекторів, які є лідерами української пародонтології (Тамара Волінська, Віктор Крижановський, Юрій Обухівський, Орест Штука, Мирон Угрин, Олена Дихал, Оксана Шекера, Мирослав Солонько), доповідачами були також провідні спеціалісти з інших галузей – ортопедії (Назарій Михайлюк, Максим Лєснухін, Олексій Красножон), ендодонтії (Андрій Половінщиков), ортодонтії (Олег Тєпєрєв). І саме така команда доповідачів змогла показати, що пародонтологія є мультидисциплінарною галуззю, необхідною у кожній стоматологічній практиці. Лекції були побудовані таким чином, що за день слухачі отримали лаконічний виклад практично усієї пародонтології – починаючи від етіології та патогенезу, і закінчуючи ортопедичною реабілітацією та підтримуючою терапією.
Особливою приємністю є те, що за чисельністю учасників Конгрес став найбільшим стоматологічним конгресом за роки незалежної України, де виступали лише українські доповідачі. І це вселяє віру та оптимізм щодо розвитку пародонтології в Україні!
І, звичайно, всі учасники Конгресу стали дійсними членами Української Академії Пародонтології на 2017-й рік. А це – цілий рік активної діяльності – курсів, поїздок, спілкування та постійного руху вперед. А головне – становлення української пародонтології на якісно новий рівень!

Фотогалерея

Реєстрація на "Викрутаси з зубами 2021" для дійсного члена УАП

Увага! Пільгова вартість застосовується лише на один квиток
Користувач з такими даними не зареєстрований. Переконайтесь у правильності даних або зверніться у підтримку на info@uaperio.org
Я не є дійсним членом УАП

Реєстрація на "Викрутаси з зубами 2021"

Увага! При відвідуванні події необхідно пред’явити документ, який підтверджує право на вхід за пільговою ціною

Користувач з такими даними зареєстрований як дійсний член УАП. Переконайтесь у правильності даних або зверніться у підтримку на info@uaperio.org
До сплати 0 грн.
Я є дійсним членом УАП
Назад до опису події