12 - 14 жовтня 2018 | Львів, Bank Hotel

Periocampus Ukraine

Про лектора

Filippo Graziani здобув DDS в місті Піза, згодом отримав PhD з оральної та щелепо-лицевої хірургії. Здобув звання “Mastership in Periodontology” в Eastman Dental Insitute в Лондоні. Також здобув звання “Master in Clinical Research” та спеціалізацію з оральної хірургії.

Викладає пародонтологію в університеті міста Піза, де є відповідальним за розділ: “Пародонтологія, галітоз та лікарські засоби в пародонтології” в університетському госпіталі. На даний момент є почесним лектором Eastman Insitute (UCL, London). Його клінічна активність повністю присвячена пародонтології, також є власником приватної практики, яка обмежена пародонтологією.

Колишній генеральний секретар Італійської Спільноти Пародонтологів. Професора Filippo Graziani обрано Президентом Європейської Федерації Пародонтології (EFP) починаючи із 2019 року. Він є координатором Європейського Дня Пародонтології 2017.

Фокус дослідницької діяльності спрямований на пародонтальну хірургію та лікарські засоби в пародонтології. Він опублікував більше 60 наукових манускриптів в журналах з високим імпакт-фактором. Є оглядачем великої кількості наукових журналів та членом редакційної колегії Journal of Clinical Periodontology.

В 2013 році був нагороджений Earl Robinson Award в галузі пародонтальної регенерації Американської Академії Пародонтології (AAP). В 2015 році був нагороджений Jaccard Prize Європейської Федерації Пародонтології (EFP) за досягнення в галузі клінічних досліджень. Переможець великої кількості дослідницьких грантів як від відомчих організацій, так і від приватних компаній.

Фотогалерея

Реєстрація на "Викрутаси з зубами 2021" для дійсного члена УАП

Увага! Пільгова вартість застосовується лише на один квиток
Користувач з такими даними не зареєстрований. Переконайтесь у правильності даних або зверніться у підтримку на info@uaperio.org
Я не є дійсним членом УАП

Реєстрація на "Викрутаси з зубами 2021"

Увага! При відвідуванні події необхідно пред’явити документ, який підтверджує право на вхід за пільговою ціною

Користувач з такими даними зареєстрований як дійсний член УАП. Переконайтесь у правильності даних або зверніться у підтримку на info@uaperio.org
До сплати 0 грн.
Я є дійсним членом УАП
Назад до опису події