Назад

“Рекомендований протокол стоматологічного прийому в період пандемії COVID-19”

20.05.2020 Admin

Друзі, які і обіцяли, викладаємо у загальний доступ “Рекомендований протокол стоматологічного прийому в період пандемії COVID-19”, який став результатом кропіткої роботи та спільних зусиль Ukrainian Academy of Periodontology та Національна спілка стоматологів України. Протокол базується на доказовій інформації, що існує на даний момент щодо боротьби з COVID-19, а також є підсумком аналізу рекомендацій провідних світових стоматологічних організацій та організацій по контролю інфекції.

Акцент протоколу зосереджений на плановій роботі вже після завершення карантину, однак його можна використовувати і для організації виключного ургентного прийому. Протокол є динамічним, і буде постійно змінюватись/доповнюватись з появою нової інформації щодо пандемії COVID-19 в світі та в Україні.

Хочемо наголосити на тому, що протокол містить лише рекомендації, і не є юридичним документом, обов’язковим до виконання. Ми радимо використовувати його як орієнтир для провадження Вашої практики, і вже на нього нашаровувати свій локальний протокол.

Повний протокол у форматі PDF
https://bit.ly/3fQWLr1

Версія супровідної документації у форматі Word (для того, щоб мати можливість редагувати окремі документи)
https://bit.ly/2ySrqU2

Для кращого розуміння наданих рекомендацій, радимо переглянути запис вебінару Myron Uhryn та Myroslav Solonko – https://bit.ly/2Z0zGMw

Бажаємо всім залишатись здоровими!

Myron Uhryn Orest Shtuka Myroslav Solonko