Назад

Конгрес UAPerio перенесено на 8 – 10 квітня 2021 року

03.06.2020 Admin

Дорогі колеги та друзі,

Сьогодні для усіх нас час непростих випробувань, і такий час потребує прийняття зважених та відповідальних рішень. Як Ви всі знаєте, вже менш ніж через два місяці, 25-27 червня ми планували проведення одного з найбільш масштабних та значимих заходів в українській стоматології – Конгресу UAPerio 2020, який обіцяв започаткувати серію бієналє-конгресів по пародонтології в Україні. За складом лекторів та викликаним ажіотажем, він обіцяв стати одним із наймасштабніших заходів у Східній Європі.

Однак в умовах нової реальності, яку для нас створила пандемія СOVID-19, проведення такого заходу може поставити під загрозу здоров’я як учасників, так і лекторів. Окрім того, вся світова транспортна система знаходиться в стані колапсу, і приїзд великої кількості лекторів може бути просто неможливим.

Саме тому нам довелось шукати альтернативні рішення, і ми знайшли таке рішення разом з Myron Uhryn – співголовою наукового комітету Конгресу UAPerio, а також головою оргкомітету головної події в світі української імплантології – Східноєвропейської Конференції з Проблем Стоматологічної Імплантації.

Ми досягли компромісного рішення, яке, ми переконані, буде найбільш правильним та раціональним для всієї спільноти – перенести конгрес UAPerio на наступний рік, а саме на 8-10 квітня 2021-го року, і, в свою чергу, перенести на рік 10-ту Східноєвропейську конференцію – на 7-9 квітня 2022-го року.

Ми переконані, що тепер у нас буде ще більше часу для організації для Вас справді незабутньої події. І ще – ми безмежно пишаємось тим, що маємо таких співорганізаторів, партнерів та друзів – Myron Uhryn, Olena Uhryn, Taras Katsyuba.

Більше деталей – згодом. А наразі пропонуємо Вашій увазі відеозвернення від голів оргкомітетів Східноєвропейської Конференції з Проблем Стоматологічної Імплантації та конгресу UAPerio 2020 – Myron Uhryn та Myroslav Solonko.

Бажаємо всім міцного здоров’я та з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами. В офлайн 
Бережіть себе!