Українська Академія Пародонтології 29 жовтня організувала перший стоматологічний велопробіг на 30 кілометрів, в рамках Стоматологічної виставки Детал-Україна!
Фантастичні емоції переповнюють нас і досі! Вгадали і з погодою, і з настроєм, і з дистанцію, і з учасниками. Клуб Три ЛЕВИ Triathlon Team забезпечили спортивну частину, а компанія MM-plus подарували неймовірну фотосесію від Сергія Неупокоєва. Дякуємо Андрію Пришко за таку чудову ідею, всім учасникам хто був з нами за любов до стоматології та велоспорту!
Наступного року буде ще – тому готуйтесь. І, можливо, не тільки вело )
З любов’ю, УАП! ![🖤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f5a4.png)
![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🖤](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f5a4.png)
![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)