Назад

UAPerio Prelude Online Conference

01.02.2021 Admin

UAPerio Prelude Online Conference 2021 — це новий вимір знань про пародонтологію та дентальну імплантацію. Вас чекає зручний формат заходу, програма якого наповнена цінною інформацією від всесвітньо відомих лекторів, пародонтологів та імплантологів з різних куточків світу.

Чому захід отримав назву Online Prelude Conference?

Ця подія стане своєрідним вступом, прелюдією до Першого міжнародного конгресу Української Академії Пародонтології, який ми перенесли на 2023-й рік через пандемію COVID-19. 

Присутність на цьогорічній онлайн-конференції дасть вам змогу вдосконалити свою професійну майстерність, дізнатися про нові досягнення в сфері пародонтології та дентальної імплантації, про сучасні підходи до лікування стоматологічних захворювань та багато іншої цінної інформації.

Серед запрошених лекторів:
Giovanni Zucchelli, Istvan Urban, Mariano Sanz, Niklaus Lang, Luca De Stavola, Algirdas Puisys та багато інших науковців і практикуючих пародонтологів з усього світу.

UAPerio Prelude Online Conference 2021 відбудеться 13-17 квітня і триватиме щодня з 18:00 до 22:00.
Мова заходу: англійська (зі синхронним перекладом на українську та російську).
Повну програму заходу та можливість зареєструватися ви знайдете за посиланням: http://events.uaperio.org/prelude_online_conference